שאלות ותשובות

הובלת מיטה כחלק ממעבר לדירה חדשה היא פעולה שגרתית למדי. סביר להניח, שאם עברתם בעבר דירה או שתיים כבר התנסתם בהובלת מיטה לא פעם. איך מבצעים זאת בצורה הטובה ביותר והאם חייב שירותי הובלת מיטה מיוחדים? כל התשובות כאן.

האם כדאי לפרק את המיטה בהובלה?

בהחלט. לפני שמעבירים את המיטה, חייבים לפרק אותה. אתם יכולים להתווכח, זה רק מיטת יחיד (נגיד)* למה לפרק! ואתם צודקים בגדול, יש מיטות שלא ממש דורשת פירוק להובלה, אבל כולנו רוצים שהרהיטים שלנו יגיעו שלמים ובלי פגיעה, לכן נמליץ לפרק את המיטה.

לפרק בעצמך או להזמין נגר?

הכל תלוי בביטחון העצמי, ביכולות וזמינותם של כלי עבודה טובים.

כדי לפרק מיטה רגילה, תצטרכו מברג וקצת זמן. אבל אם אנחנו מדברים על מיטת קומותיים כל הסיפור עלול להיות מסבך יותר ועולי עדיף לדבר אם איש מקצוע מתאים.

האם צריך אריזה?

אם אתם מתכוונים להוביל בסיס מיטה רגילה, אריזה תהיה מיותרת. דבר אחר לגמרי, אם אנחנו מדברים על המזרן שלה, אז אריזה פשוט הכרחית. אריזת מזרן ניתן לעשות עם ניילון נצמד או קרטון וסרט הדבקה.

כמה מובילים צריך להובלת מיטה?

שני מובילים יהיו לרוב די והותר, במצבים בהם יש צורך להוביל מיטות גדולות או כבדות העשויות מעץ מלא או מתכת, ידרשו הרבה יותר מאמץ.

יש לכם שאלות נוספות? זקוקים למידע עבור הובלת מיטה? חברתנו מתמחה בכל סוגי ההובלות, בייחוד הובלות קטנות. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום, נשמח לסייע לכם במעבר הדירה.