יש לכם מקרר ישן בבית ואתם מעוניינים להעביר אותו למקום אחר? בין אם אתם צריכים להשליך את המקרר אל אתר אשפה מתאים ובין אם אתם מוכרים אותו למשתמש יד שניה, אתם זקוקים לשירותי פינוי מקרר ישן אשר יאפשר לכם לפנות את המקרר הישן מהבית ולפנות מקום לחדש שהזמנתם.

במיוחד בשנים האחרונות, כאשר אופציות הרכישה מיד שניה הפכו להיות הרבה יותר זמינות, לא מעט אנשים זקוקים לשירות פינוי מקרר ישן. בין אם לצורך פינוי המקרר שלהם ובין אם להובלה של מקרר שרכשו מיד שניה אל הבית שלהם, בכל מקרה – אנחנו כאן לרשותכם ונשמח לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

פינוי אל אתר אשפה מורשה

פסולת אלקטרונית לא ניתן להשליך לצד הפח העירוני ברוב הרשויות העירוניות בישראל. אם אתם צריכים לפנות מקרר ישן אל האשפה, אתם צריכים להעביר אותו אל אתר אשפה מורשה בו תוכלו להשליך אותו. אנו מגיעים אליכם במקרה כזה עם כלי רכב מתאים, מפנים את המקרר הישן ומעבירים אותו אל היעד בקלות ובמהירות כך שתמנעו מקנסות מיותרים.

 

הובלה מקומה גבוהה או אליה

היום יותר ויותר אנשים מתגוררים בדירות גבוהות ובבנייני מגורים, ובדירות כאלו, הובלה של מוצרים כבדים ויקרים כמו מקררים ומוצרים דומים יכולה להיות קשה. במקרים רבים לא תוכלו להעביר את המקרר דרך המדרגות או המעלית ותהיו זקוקים לשירות של מנוף, ובמקרים אחרים תוכלו לבצע העברה במעלית אך ללא ציוד מתאים ואנשי מקצוע מובילים יהיה לכם קשה מאוד לבצע את ההעברה וייתכן כי המעלית או קירות הבניין ייפגעו בדרך, מה שיחייב אתכם לשאת בעלויות תיקונים גבוהות.

 

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים לשירות מקצועי של פינוי מקרר ישן ורוצים להיות בטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר, פנו אלינו ונשמח להתאים את כלי העבודה הנכונים בהתאם לתנאים איתם נתמודד אצלכם ולהציע לכם את השירות במחיר הוגן ומתאים באופן אישית עבורכם.