זקוקים לשירות פינוי מקרר ישן או הובלה של מקרר? רוצים לדעת כמה עולה הובלת מקרר והאם משתלם לכם לבצע הובלה שלו במעבר דירה, או במכירה מיד שניה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

בכדי שתקבלו תשובה נכונה לשאלה כמה עולה הובלת מקרר, ותקבלו את התמחור ההוגן והנכון ביותר עבורכם, יש כמה דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון ויכולים להשפיע מאוד על התמחור וגם על השירות עצמו אותו תקבלו.

 

מה משפיע על תמחור ההובלה?

  1. מרחק – מאיפה אתם מעוניינים לבצע את ההובלה ולאיפה. כמובן, ככל שהמרחק יהיה גדול יותר, כך מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר בהתאמה לכך.
  2. סוג ההובלה – הובלת מקרר היא לא תמיד פשוטה כמו שהיא נשמעת. ישנם מקומות בהם ההובלה מורכבת יותר כמו בניינים עם קומות גבוהות, אזורים צפופים ועוד. לכן, ככל שהיא תהיה מורכבת יותר המחיר ישתנה ועליכם לקחת זאת בחשבון.
  3. זמני ההובלה – אם תקבעו הובלה לשעות היום, היא תהיה זולה יותר משעות הלילה. כך גם הובלות בסופי שבוע או בימים שאינם ימי עבודה רגילים.
  4. הצוות הנדרש – בדרך כלל להובלת מקרר מספיקים שני אנשי צוות אך במידה ויש לבצע פירוק והרכבה או שתרצו להוביל מוצרים נוספים, ייתכן כי יהיה צורך באנשים נוספים מה שייקר את המחיר.
  5. הובלה לאשפה או לשימוש – ישנם כאלו אשר מזמיניפ פינוי מקרר ישן כי מגבלות הרשות המקומית בתחומה הם מתגוררים מונעים מהם להציב את המקרר לצד פח האשפה המקומי. במקרה כזה חברת ההובלה לא צריכה לחשוש מנזקים למקרר בזמן ההובלה או חבלות שונות  לעומת זאת, כאשר המקרר עובר לשימוש בבית אחר האחריות של חברת ההובלה הרבה יותר גדולה.
  6. גודל המקרר – גם גודל המקרר יכול להשפיע על העלויות כיוון שככל שהמקרר יהיה גדול יותר כך ידרש יותר מאמץ בעת ההובלה וההעברה שלו.

 

לכן, אם אתם רוצים לדעת כמה עולה הובלת מקרר ולקבל את התמחור הנכון וההוגן ביותר, פנו אלינו עוד היום ונעניק לכם תמחור אישי ומדויק על פי הצרכים שלכם.