זקוקים לשירות פינוי מקרר ישן? רוצים להיות בטוחים כי הפינוי יבוצע בצורה הטובה ביותר, מבלי לפגוע בקירות הבית או הבניין או אפילו לשמור על המקרר עצמו במידה ואתם מוכרים אותו ליד שניה או מעבירים לתרומה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

אנו מציעים מגוון רחב של עבודות הובלות קטנות ובין היתר מאפשרים לכם לקבל שירותי פינוי מקרר ישן בצורה מקצועית, מהירה ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

אם אתם מתלבטים בין הזמנה של פינוי מקצועי לבין ביצוע של הפינוי בכוחות עצמכם, קראו את המאמר הבא ותוכלו לקבל החלטה נכונה וחכמה יותר.

 

פינוי והובלה

במרבית הרשויות העירוניות לא תוכלו להציב פסולת כמו מקרר ישן או מכשירי חשמל גדולים אחרים לצד פי האשפה, ואם תעשו כך תסתכנו בקבלת קנס משמעותי מאוד. לכן, כאשר מזמינים שירות פינוי מקרר ישן לא רק יבוצע פינוי של המקרר מהדירה, אלא גם הובלה אל אתר אשפה מורשה או במידה ותרצו – העברה לצד שלישי כמו תרומה לארגון או מכירה למשתמש יד שניה.

בכל מקרה, בצורה הזו תהיו בטוחים כי פינוי המקרר לא יגרור קנסות מיותרים ויושלם בצורה הנכונה והטובה ביותר.

 

חיסכון בזמן ומאמץ

פינוי מקרר ישן, במיוחד מדירה בקומה גבוהה או בבניין ישן ללא מעלית וחדר מדרגות צפוף, יכול להתברר כהרבה יותר קשה ומורכב ממה שאתם חושבים.

גם מקרר במידות סטנדרטיות יכול להחבל בזמן הפינוי או אפילו לפגוע בקירות המעלית או הבניין, מה שיצריך מכם לעמוד בתשלומי תיקונים גבוהים.

בנוסף, אם אין דרך להוציא את המקרר דרך חדר המדרגות, הפתרון הנוח יותר הוא להוציא את המקרר דרך המרפסת ולהשתמש במנוף על מנת להוריד אותו מטה.

בכל מקרה, בכדי לשמור על תקינותו ושלמותו של המקרר ובכדי  לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסביבה, הדבר היחיד שנכון לעשות הוא להזמין אנשי מקצוע מומחים וחברה בעלת כל הציוד הנדרש על מנת לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.