זקוקים לשירות הובלת מקרר בראשון לציון? מחפשים חברה מקצועית ואיכותית אשר תוכל לבצע עבורכם את העבודה הדרושה על הצד הטוב ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

אנו מציעים לכם שירותי הובלת מקרר בראשון לציון ובאזור המרכז על פי הצרכים שלכם, בין אם מדובר בהובלה של מקרר לצורך מכירה מיד שניה, העברה לתרומה או לכל מטרה אחרת, ובין אם מדובר בעבודת פינוי מקרר ישן המצריכה העברה של המקרר הישן אל אתר אשפה מורשה על פי התקנות העירוניות.

בכל מקרה, אנו נתאים לכם את שירות ההובלה הטוב והנכון ביותר עבורכם כך שתוכלו להשלים את ההעברה במהירות וביעילות.

 

מהי אחריות על הובלה?

כאשר מובילים מקרר על מנת לעשות בו שימוש ביעד החדש, ולא משנה אם מעביר אותו רוכש יד שניה שרכש אותו או עמותה שתקבל אותו בתרומה, חשוב מאוד לוודא כי הוא יגיע אל היעד החדש באותו מצב טכני בו הוא היה כאשר יצא לדרכו. לכן, חשוב לבחור בשירותי הובלת מקרר בראשון לציון הכוללים אחריות.

קודם כל, האחריות מבטיחה לכם כי במקרה שמכל סיבה שהיא ייגרם נזק למקרר בזמן ההובלה, לחברת ההובלות יש אחריות אשר תפצה אתכם על הנזק שנגרם. מעבר לכך, העובדה שהחברה מציעה אחריות על השירות שלה מאפשרת לכם להיות בטוחים כי מדובר בחברה מקצועית אשר מבצעת עבודה איכותית וטובה, אחרת היא לא היתה נותנת אחריות כלל.

 

מה עוד חשוב לוודא?

מלבד האחריות, לפני שאתם בוחרים שירות הובלת מקרר בראשון לציון חשוב שתוודאו מספר דברים חשובים:

  1. האם חברת ההובלה יכולה לבצע הובלה מהמקום שלכם או אל המקום הנדרש בצורה טובה? לדוגמא, אם מדובר במקום בעל נגישות בעייתית או העברה המצריכה מנוף, לא כל חברה יכולה להתמודד עם זה.
  2. האם החברה מעניקה לכם לוחות זמנים מסודרים ומתחייבת לעמידה בזמנים כך שלא יגרר לכם עיכוב בלו"ז היומי שלכם.
  3. האם לחברה יש את אישורי העבודה המתאימים המעידים על כך שהיא פועלת על פי החוק.