הובלות הן ללא ספק תחום חשוב ביותר עבור דיירים. כאשר אתם מחליטים לעבור ממקום מגורים אחד למשנהו אתם חייבים לצידכם חברת הובלה אחראית ושירותית. אנו מציעים את כל השירות הנדרש להשלמת הובלות איכותיות מן המעלה הראשונה. בין השירותים שלנו: אריזה, טיפול בתכולה כבדה, העמסה על רכב הובלה ייעודי, הגעה ליעד, פריקה וסיוע בהרכבה ובסידור.

משאירים תמיד נקי והיגייני אחרי כל פעולה

אחד הנושאים החשובים בהובלות הוא הניקיון. לא הייתם רוצים לקבל נזיפה מבעל השטח אותו עזבתם שהשארתם מלוכלך ובטח שלא הייתם רוצים שחברת ההובלה תלכלך את הבית החדש אליו אתם עוברים. לכן, אנו כספקי שירות הובלות ברמת גן ובהרצליה משלימים את כל הנדרש לשמירה על סביבות עבודה נקיות תמיד: הסרת שיירי הובלה, הסרת אבק ווידוא שכל לוקיישן בו טיפלנו נותר נקי וחף כשלים היגייניים קלים כחמורים.

עובדים ביעילות ובמקצועיות

העבודה שלנו תמיד תתבצע על הצד הטוב ביותר וגם ביעילות רבה. אנו מתמחים בכל סוגי ההעמסות, תכולות שלמות, פירוקים והרכבות, נשיאת סבלים, ועוד. העבודה שלנו מתאימה לסוג התכולה ולמיקום שלה. אם ההובלה מתבצעת מקומה גבוהה, נשקול לפרק את התכולות כדי להימנע מסחיבה איטית ולא יעילה. זאת, לעומת אם הסחיבה מתבצעת ממקום נמוך או מגובה הקרקע.

עבודה זהירה ואחראית

לצד הרצון להיות יעילים ומהירים, יש בנו את תחושת הזהירות תמיד. ארונות, מגירות ושידות נפתחות תמיד ימוגנו עם מסקינגטייפים כדי למנוע מהם להטיח חבטות בתכולה רגישה ושבירה. אנו מקפידים לעטוף ולסמן תכולות שבירות ובכך לוודא שהן מובלות כמו שצריך.

נהיגה זהירה ואחראית

אם המסלול הבלעדי ליעד כולל גשרים נמוכים אנו נשלח רכב עם תא מטען בגובה בינוני-נמוך להשלמת ההובלה בהצלחה וללא עיכובים. אנו ממליצים למצוא תמיד דרך פתוחה, אך לא תמיד זה אפשרי. במידה ולמקום הישוב החדש ניתן להגיע רק באמצעות גשרים נמוכים אנו נהיה מוכנים לכך באמצעות רכבי ההובלה הייעודיים שלנו. הנסיעה תתבצע בהובלה שלכם, וכאשר אנו נגיע ליעד נסייע לכם לפרוק את התכולה ולהעמיד בית חדש עם כל הנדרש. אנו עושים זאת במסגרת הובלות קטנות ברמת גן כשהיעד הוא הרצליה או הובלות קטנות בהרצליה כשהיעד הוא רמת גן ועובדים גם בערי הסביבה הסמוכות.

הובלות קטנות ברמת גן
הובלות קטנות ברמת גן