אין זה סוד כי הובלות קטנות בראשון לציון הוא שירות מבוקש שרבים כמהים לו כאשר הם נמצאים בימים של לפני מעבר דירה. אנו מספקים הובלות פריטים בודדים לצד תכולות דירה שלמות ברחבי ראשון לציון ובסביבתה הקרובה. השירות שלנו כולל את כל המענה לו אתם זקוקים בשביל להסדיר את הובלתכם ולהתחיל את שגכרת המגורים במקום החדש.

ריכוז התכולות ביעילות בדירת המוצא

כאשר אנו מגיעים לדירת המוצא אנו מרכזים את התכולות ביעילות, החל מהארגזים שאתם מילאתם בתכולות שלכם ועד לחפצים השבירים והכבדים שמוטב כי יימסרו לטיפול של הסבלים שלנו. התכולות ירוכזו בבטחה, תוך שהן עטופות ומוגנות מפני גשם, קור, חבטות וכל מכשול אחר שעשוי להרע להן. ההגנה מבוססת על ניירות צלופן, ניילונים נצמדים, ניילוני פצפצים נגד שברים, ועוד.

נסיעה למיקום היעד בהובלה אחראית ומסורה

אם התקשרתם ודיווחתם כי לא ניתן להגיע מנקודת המוצא לנקודת היעד עם משאית גבוהה בשל הימצאות גשרים וכבישים נמוכים, אנו נצטייד במשאית נמוכה לכבוד ההובלה. העמסת התכולות תיעשה תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות, מזיווד המוצרים לתא ההובלה ועד ווידוא שכל פריט נמצא במקומו ואינו מט לנפול או למעוד בשום דרך. מוצרים נפתחים כמו ארונות ומגירות יפורקו או יאובטחו בניילונים נצמדים ובבאנדים נדבקים למניעת חבטות על המוצרים השבירים. הנסיעה תתבצע בתוואי שלכם וכעל כן אנו נגיע ממש מתי שאתם תגיעו למקום היעד.

ניקיון וסדר הן בנקודת המוצא והן בנקודת היעד

אנו אף פעם לא משאירים שיירים ולכלוך בעת פרויקט הובלות קטנות בראשון לציון. אנו בודקים שלא השארנו לכלוך ומנקים אחרינו את שיירי ההובלה. כך נעשה גם אצלכם בנקודת היעד כדי לאפשר לכם להתחיל ברגל ימין את שגרת המגורים החדשה, ללא פסולת הובלה. לאחר הפריקה, אנו נסייע לכם להכניס את התכולות הכבדות ולמקם אותן במקום הנדרש בתוך הבית החדש. הובלת פריטים בודדים כבדים תיעשה בדיוק לנקודות שאתם צריכים במטבח, בחדר השינה, במקלחת ובעוד מקומות. אנו משלימים את ההובלה רק כאשר הדירה החדשה שלכם מוכנה עם הפריטים הכבדים בפנים. כך אנו עושים בכל פרויקט הובלות קטנות בראשון לציון ומספקים עבור הדיירים אותם אנו משרתים את כל הנדרש כדי לסייע להם לעבור בהצלחה.

 

 

דקל המוביל
הובלות קטנות בראשון לציון