עומדים לעבור דירה? בואו לקבל מאתנו את שירות ההובלות המקצועי ביותר! אנו מספקים הובלות קטנות במרכז בתוך הערים ומעיר לעיר. אם אתם נמצאים לפני מעבר, השאירו את ההובלה למקצוענים! אנו נעמיס את התכולות שלכם באחריות, תוך דאגה למוצרים שבירים ואבטוחם. בנוסף, נעבוד עם רכבים ייעודיים לתוואי הדרך כך שלא ייוצרו תקיעות בכבישים בעת מעבר מתחת לגשרים נמוכים.

גיבוש ההובלה הקטנה

לאחר הכנה של מספר קופסאות קרטון ענקיות עם התכולה שלכם ארוזה, אנו נשלים עבורכם את התכולה הגדולה: טלוויזיות, מסכים, ארונות, מיטות, ספות, שולחנות, כסאות ושידות. אנו נעטוף את המוצרים בניירות וניילונים ייעודיים ונאבטח את המוצרים הנפתחים כמו ארונות ושידות באמצעות בולמי פתיחה. לחילופין, ניתן יהיה לפרק אותם ולהרכיב בנקודת היעד.

הכנת נסיעה מקצועית בהתאם לתוואי

אם ידוע לכם כי הדרך עמוסה בגשרים נמוכים המגבילים מעבר של משאיות גבוהות, ואין אלטרנטיבה, אנו נבוא מצוידים מראש עם רכב ייעודי שיאפשר את ביצוע הנסיעה בתוואי זה. הנסיעה תתבצע בהתאם למסלולכם, עד להגעה ליעד. כאשר נגיע אליו, נסייע לכם לפרוק את התכולה ולהרכיב אותה במיקומים הייעודיים בדירת היעד. השירות יתבצע ביעילות רבה ויאפשר לכם התמקמות מהירה ביותר בנקודת היעד.

המחירון שלנו

על מנת לקבוע עבור הובלות קטנות מחיר יש להעריך את משקל התכולה הכולל. הוא מוערך על פי כמות הארגזים שמילאתם בצירוף כמות הפריטים הגדולים שיש לכם: פסנתרים, מקררים, רהיטים וכד'. המחיר הסופי נקבע על פי המשקל, בצירוף תנאי הובלה. כמובן שהובלה מקומת קרקע לקומת קרקע אחרת נחשב לזולה מכולן, בעוד הובלה שבאחד הצדדים יש לעלות במעלית או במדרגות, או שעלייה צפויה להתבצע בשתי הנקודות, תהיה יקרה יותר.

תודעת השירות שלנו

אנו נשאיר כל נקודת מוצא נקייה מפסולת הובלה לפני שאנו יוצאים לעבר נקודת היעד. לאחר גמר ההובלה וההרכבה ביעד, אנו נדאג לניקיון נקודה זו, בנוסף. אנו מאמינים בעבודה מקצועית ושירותית, ועל כן עושים את מרב המאמצים שתהיו מרוצים מההובלה שהזמנתם ותחושו שיצאתם נשכרים ממנה. הובלות קטנות במרכז נעשות על ידנו בכל יום ויש לנו ניסיון רב ביישומן. אנו משרתים דיירים, בעלי משרדים ומפעלים, ועוד.

הובלות קטנות במרכז
הובלות קטנות במרכז