הובלה קטנה היא שירות שמאד חשוב לבחור כמו שצריך כשעוברים דירה. למזלכם, אנו מספקים את השירות באופן מקצועי ונגיש ודואגים לכל מה שצריך כדי להשלים את הפעולה בהצלחה. כאשר אנו מובילים דירה אנו פועלים באופן מקצועי, יעיל ולטובת הלקוח שלנו, תוך אבטחת כל התכולה כבר השלב ההעמסה לרכב. הנסיעות שלנו זהירות ויעילות, ובסיומן אנו מבצעים פריקה וסידור באתר היעד.

הובלה קטנה מותאמת לדירה שלכם

כאשר אנו מבצעים הובלה קטנה אנו דואגים לכל מה שאתם צריכים במהלכה: טיפול בתכולות Heavy duty, העמסת ארגזים עם תכולות קלות שמילאתם מבעוד מועד, טיפול זהיר במיוחד בארגזים שרשמתם שהם Fragile (שבירים) הכוללים מסכים, מנורות וכד' והכנת רכב ההובלות לנסיעה.

נסיעה ופריקה באתר היעד

במסגרת הובלה קטנה שאנו מיישמים עבור לקוחותינו – הם מובילים את הנסיעה. במידה ואין להם כלי רכב, ניתן להעלותם לרכב ההובלות ולהדריך אותנו כיצד לנסוע או פשוט להיעזר בווייז. אנו ממליצים ללקוחות לתכנן מראש את מסלול הנסיעה כדי להביא רכב הובלות המתאים לה. אם, למשל, מתברר כי הדרך היחידה להגיע ליעד היא באמצעות גשר נמוך או גשר אירי שלא מאפשרים רכב גבוה, יהיה צורך בהבאת משאית עם תא מטען נמוך במיוחד. באתר היעד אנו פורקים את התכולות של הלקוח ומסייעים לו לסדר, ולהתמקם במקומו החדש.

עבודה נקייה בכל מקום בו אנו עובדים

אנו מאמינים בתודעת שירות ברמה גבוהה וכך אנו פועלים. השירות מסופק על בסיס ניקיון אתר המוצא משיירי הובלה וניקיון אתר היעד מהם לאחר מכן. אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו מקומות הובלה נקיים שניתן להסתובב בהם בכיף ללא הרגשה שהיה בהם אירוע הובלה זה מכבר.

נותנים שירות במקומות מרכזיים בארץ

במקומות הבאים ניתן לצרוך מאתנו הובלות קטנות ירושלים, מרכז הארץ ושפלת החוף. אנו מספקים את השירות גם עבור משרדים וגם עבור בתים פרטיים ומעבירים תכולות מאזורים פריפריאליים באיזושהי עיר לאזורים מרכזיים ולהיפך. ההובלות מתבצעות במקצועיות, בהתאמה ליעד ולנקודת המוצא ותוך שימוש ברכבי הובלה וכלי עבודה ייעודיים בלבד. אנו מבצעים את העבודה תמיד על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר עבור כל לקוח.

הובלה קטנה
הובלה קטנה