פינוי מקרר ישן נדרש כאשר רוכשים מקרר חדש. אבל האם הובטח לכם כי נציגי ההובלה מטעם החנות אכן יקיימו זאת? לכאורה, ישנו חוזה הובלה שאתם חותמים בחנות, אבל לא ניתן לדעת איזה מוביל תפגשו בפועל.

רוב חנויות מוצרי החשמל הביתיים הגדולים לא באמת מעסיקות מובילים אלא עובדות עם קבלנים חיצוניים אשר יש להם משימות הובלה רבות מחנויות חשמל נוספות. בדרך כלל, שירות מנציגים מסוג כזה אינו טוב מכמה סיבות.

לרוב, באמת אין להם זמן: הם מתזזים מפרויקט לפרויקט והקצאת השירות שלהם PER לקוח מאד קצרה.

שנית, הם יכולים להרשות לעצמם. החברה שלהם שוחה בעבודות. ישנם מקרים בהם החנות כלל לא תחתים אתכם על הובלת המקרר הישן אלא תדרוש מכם להסדיר את השירות בעצמכם לפני הגעת המקרר החדש, ואת זאת אנו נממש עבורכם.

הוצאת המקרר מהבית ביעילות

הובלת מקררים ופינוי דורשת מיומנות. אנו נשלוף את המקרר מהבית שלכם. אם מדובר במקרר עבה שניצב מול מפתח צר, אנו נשתמש בראנצ'ים ובמפתחות הנכונים לפירוק הדלתות שלו. המקרר יוצא מביתכם במהירות רבה ובטווח זמן של מספר שעות לפני הגעת המקרר החדש על מנת לאפשר למובילי החנות למקם אותו ביעילות בשטח שהתפנה.

פינוי לאתר פינוי מורשה בלבד

אנו לא נשאיר מי מחלקי המקרר ברחוב. השארת חלקי פינוי דירה ברחוב היא עבירה מוניציפלית שאתם עלולים להיות מואשמים בה, ואנחנו מעוניינים שכל הצדדים יצאו נשכרים. לכן, פינוי מקרר ישן אנו ניישם אך ורק לאתר פינוי מורשה הנמצא בקרבת אזור מגוריכם.

הגעה בזמנים הנוחים לכם

אנו נתאם אתכם לזמנים הנוחים ביותר עבורכם. לשהות בבית מספר שעות בלי מקרר זו לא חוויה נעימה, אך ניתן להכיל אותה אם זה נעשה אחרי האוכל ובפרק זמן קצר יחסית לפני הגעת המקרר החדש. לכן, ברגע שתקבלו שעה מוערכת להגעת המקרר החדש, ניתן יהיה לתאם איתנו פינוי מקרר ישן.

לידיעה: פרויקטים נוספים בתחום ההובלות

חברתנו מובילה את כל סוגי התכולות הביתיות: אנו מיישמים הובלת ארון בפירוק או באבטוח על ידי סרטי קשירה והדבקה. אנו מובילים מיטות, ספות, כורסאות ושולחנות. פנו אלינו להזמנת כל סוגי ההובלות!

 

פינוי מקרר ישן
פינוי מקרר ישן