אם אתם זקוקים לשירות הובלה בבת ים, פנו אלינו! אנו מעבירים דירות, משרדים ותכולות של מבנים נוספים ומתמחים בסוגים שונים של רכבים, סחיבות ומארזים. אנו עובדים עם כל סוגי התכולות ומשתמשים במערך לוגיסטי מקצועי, החל מחומרי האריזה ועד אחרון רכבי ההובלה שלנו.

השירות מתבצע ביעילות ובקלות בבית של כל דייר. אצלנו נערכים לבלת"מים מכל סוג, אקלים קשה, אכיפה אינטנסיבית של הפקחים בשעת עצירת המשאיות ועוד. אנו לוקחים את כל העבודה הקשה עלינו ודואגים שהלקוח יהיה מרוצה גם כאשר מדובר ביום הובלה קשה ומורכב במיוחד.

הובלה מקצועית של כל סוגי התכולות

אנו מתמחים בשירות הובלות קטנות הכולל פירוק רהיטים, העמסת ארגזי הובלה, שמירה על תכולות שבירות ואבטחתה, ועוד. השירות כולל גם טיפול במכשירי חשמל גדולים, הובלת מכונת כביסה ומייבש, הובלת מקררים, הובלת מדיחי כלים, ועוד. מי שלקוח בשירות זה יודע שצפויה לו הובלה נקייה, מהירה ויעילה במיוחד על בסיס הצלחה בלבד.

אריזה אחראית ויעילה של התכולה

כאשר אנו מסיימים לרכז את התכולה, אנו מעלים אותה למשאית אשר תוכן בדיוק על פי דרישות הנסיעה. במידה והמסלול מכיל גשר אירי (תעלת כביש חצי מעגלית יורדת למטה וכעבור חצי מטר, עולה למעלה) ומעליו גשר רגיל בגובה נמוך, אנו ניערך עם רכב קטן מהמידות של אותו גשר, צר מהרוחב ונמוך מהגובה שלו. המטרה היא לייצר לכם מסלול ללא עיכובים, ללא צורך לחזור על עקבותינו ותוך הגעה מהירה ליעד ככל שרק ניתן.

שינוע התכולות במקצועיות לכיוון היעד כולל פריקה

התכולה שהועמסה למשאית תיבדק שנית ואנו נוודא שנצרנו, אבטחנו ועשינו מה שצריך כדי לייצר נסיעה בטוחה. לאחר מכן נתחיל בנסיעה, כשאתם כלקוחות מובילים אותה ואנו אחריכם. חשוב להקפיד על נסיעה איטית כדי לאפשר לנו להגיע ליעד יחד אתכם. בעזבנו את נקודת המוצא אנו תמיד משאירים נקי אחרינו, ולכן אל תחששו מהשארת פסולת הובלה למשתמשי ההווה במקום אותו אתם עוזבים.

בהגעה ליעד, נחנה במקום נגיש וללא הפרעה לעוברי ושבים, ונסייע לכם לפרוק את התכולה למקום החדש. עבודתנו בכל אחד משלושת השלבים מקצועית, יעילה, מהירה ומדוקדקת מאד, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר בכל אחד מהם.

הובלה קטנה
הובלות קטנות