חברת הובלות קטנות חשוב מאד לבחור בדקדקנות. ראשית כל, ישנה סוגיית המיקום בתוך הארץ. שנית, ישנה הסוגיה המקצועית. אם פתרתם סוגיות אלו, ניתן לגשת לבדיקת החברה ברמה הפרטנית: תמחור, זמני ביצוע ומחויבויות שונות שאתם עשויים לבקש מהן.

בחרו את חברת הובלות בהתאם למיקום

בחירה זו פשוטה באופן יחסי. כל שעליכם לעשות הוא למצוא חברה שפועלת בעיר שלכם וגם בעיר היעד אליה אתם עוברים. לדוגמה, אם אתם משתקעים במרכז הארץ ועוברים מתל אביב לבני ברק עליכם למצוא חברת הובלות קטנות בתל אביב שעובדת גם בבני ברק או חברת הובלות קטנות בבני ברק שמבצעת הובלות בכל אזור המרכז.

בחרו את חברת ההובלות בהתאם לרמתה המקצועית

את רמתה המקצועית של חברת הובלות קטנות אשר מצאתם מגלים באמצעות שיג ושיח עם החברים והקולגות שלכם שהובילו בתים ומשרדים. התרשמו מטיבן של החברות ומהיכולות שלהן לעבוד עם מוצרים מורכבים. אם יש לכם פסנתר, למשל, מנאד כדאי לברר שהחברה מקצועית בתחום ולא שולחת ילדים בני 22 אחרי צבא שלא יודעים את העבודה להוביל לכם. אם מדובר בהובלת זכוכיות, טלוויזיות וכד' יש לברר שהחברה נוקטת בכל אמצעי הזהירות, ובראשן עטיפה בניילון מגן. חובה לעטוף בצלופן וניילון נצמד כל רכיב נפתח כמו ארון, מגירה וכד'.

בדקו האם החברה מתאימה לכם ברמה האישית

מחיר – יש לברר מהו מחיר ההובלה לכמות הק"ג שתציגו. די להציג את המוצרים בשביל שהחברה תשערך עבורכם. חשוב לציין אם אתם קומה גבוהה או קרקע על מנת להגיע להצעת מחיר מדויקת. ככל שהקומה גבוהה יותר ההובלה יקרה יותר. כמו כן, יש לדעת איפה תמוקמו ביעד: בקומה נמוכה או גבוהה, בהתאם.

שירותים – יש לבקש מחברת הובלות קטנות לפנות שיירי פסולת שהיא השאירה באתר המוצא. מאד חשוב להבהיר זאת להנהלה בשיחת הטלפון על מנת שלא תואשמו על ידי בעלי הנכס הקודם או מי שתפס את חזקתו שם במקומכם. חשוב מאד לסכם עם החברה שלא תובילו אותה מתחת לגשרים נמוכים, ורצוי יום לפני ההובלה למצוא דרך כזו. משאית ההובלה מאד גבוהה ועלולה לא לעבור שם. בכך, תבטיחו הובלות קטנות בטוחות ומוצלחות שיגיעו ליעדן בזמן.