הובלות קטנות בתל אביב הן שאלה של עיתוי, יעד ותכולה. ישנה גם תלות במיקום המדויק שלכם בבניין המגורים. חברות הובלות קטנות נוהגות לייקר את השירות לדיירי הקומות הגבוהות ולהוזיל עבור דיירי הקומות הנמוכות עקב משאבים רבים שנדרשים בהתנהלות בדירה שנמצאת בגובה. אז כיצד תמצאו חברת הובלות קטנות בתל אביב שתתאים בדיוק לצרכים שלכם?

דיווח על התכולה

המשימה הראשונה שתצטרכו לעשות הוא לדווח ולהצהיר על התכולה שלכם. מי שיש לו פסנתר, מקרר ומזנון לא מתפרק להוביל כנראה יציג נקודת פתיחה מאד יקרה, לעומת מי שבסך הכל מבקש לשנע מספר ארגזים ותיקים. כך או כך, על אף שהמחיר נקבע לפי משקל, אתם לא באמת צריכים לדעת אותו. אנשי חברת ההובלות ייקחו הערכה מחמירה (כלומר, אם זה פסנתר הם יעריכו שהוא כבד ולא קל ביחס לפסנתרים אחרים, ואם זה מקרר הם יעריכו שהוא כבד ולא קל לעומת מקררים אחרים, וכד') ויתמחרו את השירות בהתאם למשקל המוערך. בדרך זו מתבצעות הובלות קטנות בתל אביב מכל הסוגים: הובלות משרדים, הובלות בתים והובלות דירות בניין.

קבלת מידע על סוגי הרכבים שיגיעו

חשוב שתדעו מראש עם אלו רכבים אתם מתמודדים: משאיות ענק, משאיות בינוניות, טנדרים? כמובן שחשוב מאד לעשות שיעורי בית ולתכנן את המסלול מהמוצא ליעד שלכם ולהכיר אותו היטב. בהתאם לכך, תוכלו להסיק האם אותה חברת הובלות קטנות תהיה לכם טובה או לא. אם המסלול מכיל גשרים איריים ומעברים צרים בגובה נמוך, ייתכן כי משאית טריילר לא תתאים לפרויקט, ויידרשו סמי טריילר או טנדר במקומה.

דרישות שעליכם להעלות מול נציגי החברה

  • ללא קשר אם אלה הובלות משרדים או דירות, לא משאירים לעולם את נקודת המוצא מלוכלכת. ניקיון חובה.
  • זמני הגעה ועזיבה: יש לתאם מתי יגיעו הנציגים ומתי הם יעזבו אחרי ההגעה ליעד.
  • משימות והתקשרות: יש לוודא שהמובילים יודעים בדיוק מה עליהם לעשות, ושהם לא יחרגו מהמשימה ללא קשר למה שיקרה: יקבלו דו"ח 100 ₪ על חנייה, יתלוננו שאין להם איפה לעצור כשהם יגיעו לבניינכם, וכד'. חשוב מאד להבהיר זאת לנציג חברת הובלות קטנות לפני שהשירות יוצא לדרכו אליכם.

אם אהבתם את השירות של חברת הובלות קטנות בתל אביב, נהוג להשאיר טיפ לנהגים ולמובילים ששירתו אתכם!