מעבר דירה הוא פרוייקט לא קטן, המורכב ממספר משימות שונות, שלרוב כולן חייבות להתבצע במקביל ובדקה האחרונה. בין אם אתם עוברים דירה בפעם הראשונה או בפעם המיליון, תמיד אנו מסתובבים עם תחושה שפספסנו משהו חשוב. בשביל להקל על המעבר שלכם, להלן 3 עצות חשובות, שיסיעו לכם לעבור דירה בקלות וביעילות.

הכינו רישמה מסודרת

קחו נייר ועט, וערכו רשימה מדוייקת של כל המטלות שיש לכם לבצע לקראת מעבר הדירה. מרכישת קרטונים לאריזת הציוד, בירור על הובלת ספה ארוכה במיוחד ועד לפינוי החפצים המיותרים לפח. זכרו להעביר את קו הטלפון והאינטרנט שלכם לדירה החדשה, להסיר את עצמכם מהארנונה ושאר החשבונות הקשורים לדירה והוראות הקבע. אחרי שתיהיה לכם רשימה מסודרת תרגישו שאתם בשליטה על כל הדברים ותוכלו להתחיל ולקדם את הסידורים שביכולתכם לקדם.

ארזו את החפצים בצורה מסודרת

אל תחכו לרגע האחרון בו תכנסו ללחץ ותזרקו את כל הציוד במהירות לתוך הארגז הראשון שראיתם. זכרו כי עליכם יהיה לפרוק את הציוד בדירה החדשה וזאת משימה שעלולה להתארך על מספר ימים. לכן, חשוב שתארזו את הציוד בצורה מסודרת, בארגזים המחולקים לפי חשיבות ואף רשמו עליהם את התכולה שארזתם. השאירו את המכשירים הכבדים לחברת ההובלות המתמחה בהובלת מיטה, מקרר או כל פריט בסדר גודל הזה – הם לוודאי יודעים הכי טוב כיצד לטפל באלו.

העזרו בחברת הובלות מקצועית

בררו וחפשו המלצות על חברת הובלות מקצועית באזור מגורכם או חפשו בגוגל חברת הובלות בחולון, במרכז או בכל אזור שקרוב לביתכם. בררו על המחיר והתנאים מראש ואל תתביישו לשאול שאלות רבות. חברת הובלות מנוסה וותיקה תשמח לסייע ולענות לכם על כל השאלות בשביל שתרגישו בטוחים בבחירה שלכם.

לסיכום

אנו מאחלים לכם מכל הלב – מעבר דירה שקט ומסודר.

נשמח לעמוד לראשותכם ולסייע לכם בעזרת שירותי ההובלה שלנו.

למידע נוסף צרו קשר עוד היום!