מתעניינים בהובלת מקרר? במאמר זה נלמד פרטים חשובים על שינועו של אחד הפריטים המורכבים בדירת המגורים. הפרויקט הנו בר ביצוע על ידי חברת הובלות קטנות הן כפריט יחיד והן במסגרת העברת תכולות מלאות של דירה או חדר. חברת הובלות קטנות יכולה לשנע את המקרר שלכם במספר דרכים.

העמסת מקרר מפורק

המקרר יפורק באמצעות מברגים ומפתחות אלן ובורגי הפרזול יישמרו על ידי המובילים במארז אבטחה ייעודי. הדלתות והגוף יועמסו לחוד ויזוודו למשאית כשהם לא נופלים או בדרך לשבור תכולות סמוכות. דרך זו אמנם מצריכה מעט עבודה בפירוק והרכבה אך נחשבת לבטוחה ביותר ליישום הובלת מקרר.

העמסת מקרר בשלמות

העמסה של מקרר בשלמות מצריכה את עטיפת כולו בניילון נצמד ובהדבקתו באמצעות באנדים הדבקה קשיחים מאד, כמעט כמו דבק סופר 3. מדוע? משום שדלת מצליפה של מקרר זה אירוע מאד מאד מסוכן, בטח כשלידו ישנן תכולות שבירות. אסור לתת לה להצליף אפילו לא לשנייה אחת. היא חייבת להידבק למקרר ולא להשמט ממנו. רק עטיפת כל המקרר עם ניילון נצמד ובאנדים מדביקים מונעים טרגדיה זו והופכים את הפעולה של ההובלה לבטוחה עבורכם.

פריקת המקרר באתר היעד

על החברה לפרוק עבורכם את המקרר שהיא ארזה. במידה והוא מפורק, עליה להרכיב את הדלתות ולהחזיר אותו לכשירות מלאה. במידה והוא נעטף בניילון נצמד ובאנדים בשלמות – יש להסיר אותם ולנקות מעט את הדפנות החיצוניות משיירי ההדבקה הממושכת. על המקרר להיות מוצב בדיוק בלוקיישן המבוקש, כי זהו פריט שקשה מאד להזיז באופן עצמאי.

כמה זה עולה לנו

אם אתם שואלים כמה עולה הובלת מקרר בחברה המספקת ללקוחותיה הובלות קטנות, התשובה היא 299 ₪ לפריט בודד, ומחיר נמוך מכך PER פריט במידה ותזמינו הובלה מלאה. מומלץ לוודאי כי חברת הובלות קטנות המיישמת עבורכם שירות זה עושה אותו על הצד הטוב ביותר, תוך דאגה מלאה למקרר המובל. חברת הובלות קטנות צריכה לאבטח את המקרר שלכם, לוודא שהוא לא ייפול או יישמט או שהדלת תיפתח בפתאומיות וכל זאת באמצעות שירות שיבטיח יישום פרויקט מקצועי.