במאמר זה נסקור את המידע המלא על הובלת מכונת כביסה. ניגע במחיר השירות ובטכניקות ההובלה בהן ניתן ליישם את הפרויקט. בדרך זו תוכלו לדעת מה צפוי לכם בעת ההובלה וכיצד צריכה להיות מגובשת המכונה שלכם לפני ההעמסה על המשאית.

תמחור בסיסי של פריט ההובלה

עבור הובלת מכונת כביסה לבד, ללא פריטים אחרים, נהוג לגבות 299 ₪. זהו גם המחיר עבור הובלת מקרר בודד או כל פריט אחר הנדרש לשינוע. תמחור זה עשוי לרדת אם אתם מובילים דירה שלמה או חלקית, כי אז ניתנת הצעת מחיר כוללת על בסיס המשקל וייתכן כי חלוקה במספר הפריטים תניב מחיר נמוך מכך. אבל גם כהצעת מחיר לרכיב בודד היא נחשבת לא יקרה מחד ומאד איכותית מאידך, היות וכאשר פריט מתחיל ממחיר זה, אתם מבטיחים עבודה מקצועית ויסודית של הקבלן ועובדיו.

הכנת הפריט להובלה

הובלת מכונת כביסה חייבת להיעשות בצורה מאובטחת. את החלק השביר שלה, דלת הזכוכית, יש לעטוף בפצפצים ואת המכונה כולה יש להקיף עם ניילון נצמד, אליו יוצמדו באנדים דביקים מאד, שכמעט זהים בעוצמתם לדבק מגע, על מנת למנוע מהדלת הכבדה של המכשיר האימתני להיפתח בשוגג בנסיעה ולסכן תכולות שבירות בתוך רכב ההובלות.

העמסת הפריט

הפריט חייב להיות מועמס על ידי 2 עובדים. לא ניתן להתנהל עמו לבד, ללא קשר לרמת המיומנות של הסבל. העלאת הפריט צריכה להתבצע אל תא המטען, ושם יש לפרזל אותו באמצעות חבלים ונצרות שונות למניעת נפילה ונדנוד במהלך הנסיעה. על הפריט להיות מקובע לקרקע תא המטען עד להגעה ליעד, שם משחררים אותו ופורקים אותו בהתאם לרצון הלקוח.

ווידוא ניקיון אתר המוצא

גם כשמדובר על הובלה בודדת של מכונת כביסה, עלולים להיוותר שיירי הובלה באתר המוצא. מומלץ לוודא מול נציגי חברת הובלת מכונת כביסה שהם צפויים לנקות את השיירים הללו ולהשאיר אתר נקי ומטופח למשתמשים הבאים, לשוכרים, ליזמים או לכל אדם אחר שצפוי לעשות שימוש במקום אותו אתם עוזבים. בין אם מדובר על הובלת מכונת כביסה ובין אם זוהי הובלת מקרר, חשוב לוודא כי האתר נשאר נקי ומטופח, כזה שייצג אתכם בכבוד לאחר הפרויקט.