הובלת מיטה היא מסוגי ההובלות הנפוצות ביותר. הרי כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה, לרוב הרהיט הראשון שנצטרך הוא המיטה. הובלת מיטה מתבצעת כחלק משירותי הובלה סטנדרטים וגם במקרים של הובלות קטנות במיוחד, בהתאם לצורך שלכם.

כמה עולה הובלת מיטה?

מחירי הובלה מחושבים בהתאם להרבה משתנים – גודל ומורכבות הפינוי מהדירה, קומה ואזור המגורים וכמובן תלוי בכמות החפצים שתצטרכו לפנות במסגרת ההובלה. אם אתם זקוקים להצעת מחיר ספציפית, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהתייעץ איתנו בחינם.

מה חשוב לדעת?

בבחירת שירותי ההובלה חשוב לוודא כמה דברים:

  • מחיר סופי – ישנם לא מעט חברות שלא קובעות את מחיר ההובלה מראש ובכך אתם נשארים חסרי וודאות. אינכם רוצים להיתקע באמצע מעבר עם תוספות תשלום כאלו ואחרות שלא תכננתם. ודאו ב-100% את מחיר ההובלה לפני שתסגרו.
  • מקצועיות – האם החברה מנוסה בהובלת מיטה? רהיטים דומים? האם ניתן למצוא המלצות על חברה זאת? בסופו של דבר, מדובר ברכוש שלכם ועליכם לוודא כי החברה איתה סגרתם, אכן מוכרת ומנוסה בעבודות מסוג זה.
  • אחריות – מה קורה במצב שנגרם נזק לרכוש בזמן המעבר? מי לוקח אחריות על החפצים? חברה אחראית ומנוסה תדע לקחת אחריות על כל מקרה, כל עוד סגרתם על כך מראש ויישרתם קו.

כמה עולה הובלת מיטה

הובלת מיטה עם דקל המוביל

אנו מספקים לכם מגוון רחב של שירותי הובלת רהיטים, בין אם מדובר בעבודות הובלת ארון, מיטה או שידות, בכל אזור המרכז. שירותי ההובלות שלנו כבר צברו מוניטין והמלצות רבות מצד לקוחות אשר נהנו מהשירותים אותם אנו מציעים וקיבלו את הרהיטים שלהם בתוך זמן קצר על פי מה שתאמו איתנו, ומבלי שיגרם כל נזק לרהיט בזמן ההובלה.

בנוסף, אנו מקפידים לתמחר את שירותי ההובלה שלנו בצורה הוגנת כך שתקבלו את השירותים האיכותיים ביותר שיש, ובמחיר משתלם במיוחד!