מחפשים שירותי הובלות קטנות? צריכים לפנות חדר בדירת שותפים או להעביר פריטים בודדים בלי לקרוע את הכיס? בדיוק בשביל זה נוצר שירות המתמחה בהובלות קטנות במיוחד.

למה צריך הובלות קטנות?

לרוב כשאנחנו עוברים דירה אנו צריכים להעביר ציוד רב וכבד (מיטות/מקרר וכו') אל ביתנו החדש. למצבים כאלו, כמעט כל חברת הובלות יכולה לסייע ולהציע פתרון נוח ויעיל. במצבים אחרים, אנו עוברים מדירה שכורה לדירה חדשה ללא ציוד משמעותי ואנו זקוקים לסיוע בפינוי או העברה של פריטים בודדים. פעמים רבות, שירותי ההובלה השונים אינם מציעים פתרון משתלם לכך ומובילים רבים מסרבים לבצע הובלה מסוג זה. בדיוק בשביל מצבים כאלו, נולד שירות הובלות קטנות.

איך זה עובד?

יוצרים קשר עם דקל המוביל, מפרטים לנו על הצורך הספציפי שלכם להובלה ואנחנו לוקחים את זה מכאן. אחרי שנים בתחום ההובלה, אנו מספקים כמעט כל פתרון אפשרי להעברת ציוד ורהיטים. חברתנו עובדת כמעט בכל הארץ ומסביב לשעון, כך שתוכלו לתאם ברוב המקרים הובלה קטנה מהיום למחר.

הובלות קטנות

שירותי הובלות קטנות של דקל המוביל

רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים שירותי הובלות מקצועיים ואיכותיים, ובוחרים באנשי המקצוע אשר ישלימו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

"דקל המוביל" מציעים לכם שירותי הובלה קטנה בכל אזור המרכז, החל משירותי הובלת רהיטים ועד פינוי מקרר ישן. את כל השירותים שלנו אנו מבצעים עם מובילים מקצועיים ותוך שימוש באמצעים המבטיחים לנו הובלה ללא נזקים, במהירות וביעילות רבה.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי הובלות קטנות בבת ים ובכל אזור המרכז, ובמחירים משתלמים ונוחים במיוחד!